آخرین مطالب

رونمایی از "معین کارت" بانک پارسیان بانک

رونمایی از "معین کارت" بانک پارسیان

  بزرگنمایی:

اخبار مالی: مراسم رونمایی از محصول معین کارت توسط بانک پپارسیان  در ساختمان مرکزی این بانک با حضور مدیران ارشد این بانک و مدیر بنیاد تعاون زندانیان کشور برگزار شد.

در این مراسم عضو هیات مدیره و معاون طرح و توسعه بانک پارسیان،مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان کشور، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بانک پارسیان حضور داشتند و توضیحاتی در خصوص این محصول ارائه کردند.

 ضرغامی، عضو هیات مدیره و معاون طرح و توسعه بانک پارسیان در مقدمه با ارائه آمارهایی از آخرین وضعیت بانک پارسیان گفت:   در حال حاضر مجموع دارایی های بانک حدود 1650 هزار میلیارد ریال است که 970هزار میلیارد آن تسهیلات اعطایی و مطالبات بخش حقیقی خصوصی به جز بانک هاست.

وی با اشاره به نقش مهم استارت آپ ها در توسعه جوامع امروزی گفت: بر این باوریم که در حال حاضر افزایش نرخ رشد سرمایه گذاری و تولید، حاصل فروش مواد خام و اولیه نیست و حاصل مغز انسان هاست  و این شرکت های دانش بنیان هستند که آینده اقتصاد جهان را رقم می زنند، بر این اساس بانک پارسیان در راستای ارتقای سرمایه انسانی به عنوان یکی از جنبه های مسئولیت های اجتماعی، حمایت از شرکت های دانش بنیان را در دستور کار خود قرار داد.

ضرغامی در ادامه گفت: بانک پارسیان حدود 12 هزار  و 281 میلیارد ریال پرونده شرکت های دانش بنیان برای اعطای تسهیلات در حال بررسی دارد که تاکنون میزان 7 هزار و 507 میلیارد ریال مصوب کرده  و 5 هزارو و273 میلیارد ریال پرداخت کرده که تا پایان سال جاری  پرداخت این تسهیلات ادامه خواهد داشت با این هدف که در قالب مسئولیت های اجتماهی موجب ارتقای سرمایه انسانی کشور شود.

عضو هیات مدیره و معاون طرح و توسعه بانک پارسیان  در ادامه گفت: همچنین این بانک تاکنون 7 هزار و 458 میلیارد ریال در خواست صدور ضمانتنامه دارد که هزار و ششصدو پنجاه و هشت میلیارد ریال ضمانتنامه تاکنون صادر شده است.

وی افزود: بانک پارسیان تاکنون به 270 شرکت دانش بنیان ضمانتامه صادر کرده و  285 شرکت دانش بنیان نیز تحت پوشش اعطای تسهیلات قرار دارند.

ضرغامی در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: جنبه دیگر مسئولیت های اجتماعی بانک جنبه خیرخواهانه است  که بر اساس تفاهم نامه بانک با  بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام برای پرداخت 9500 میلیارد ریال تسهیلات، تا به  امروز  2 هزار  و 580 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی روستایی از سوی بانک پرداخت شده است.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود در خصوص معین کارت گفت: طرح معین کارت طرحی است که در راستای جنبه خیرخواهانه مسئولیت های اجتماعی بانک پارسیان است که بر مبنای آن خیرینی که در بانک پارسیان حساب دارند، می توانند مختارانه سود سپرده خود را به این حساب واریز کنند تا در اختیار بنیاد تعاون زندانیان برای امور خیریه از جمله آزادی زندانیان و … استفاده کند که در این راستا کمپین گسترده ای برای اطلاع رسانی و تبلیغات فراهم شده است.

مطهرنژاد، مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور نیز در این مراسم گفت: بنیاد تعاون زندانیان، یک نهاد عام المنفعه است که از حدود 70 سال پیش کار خود را شروع کرده است و وظیفه آن توانمند سازی زندانیان برای بازگشت به جامعه ای است که در قالب حرفه آموزی و ایجاد اشتغال در دوران محکومیت این هدف را محقق می کند.

وی با بیان اینکه سالانه بیش از 70 هزار نفر از زندانیان را تحت آوزش فنی و حرفه ای قرار می دهیم که این کار بخشی توسط بنیاد و بخشی مشترک با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای و سازمان زندان ها تحقق پیدا می کند تصریح کرد:  بانک پارسیان همکاری خوبی از سه سال گذشته با بنیاد شروع کرده و ما ابتدا بحث طرح حامی کارت با همکاری شرکت تاپ را برای آزادی زندانیان با بانک پارسیان آغاز کردیم و طی این سه سال حدود یک میلیون حامی کارت برای زندانیان صادر شده و تمامی مراودات پولی و بانکی زندانیان با این کارت انجام می شود.

مطهرنژاد، مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور گفت: آمارها نشان می دهد زندانیانی که با حمایت بانک ها حمایت شغلی شدند و در دوران محکومیت کار یاد گرفتند و بعداز آزادی هم حمایت شدند و به کار پرداختند، بازگشت شان به زندان از 20 درصد به 2 درصد کاهش پیدا کرده و بانک پارسیان  با سهیم شدن در اینکار خیر، موجب کاهش بازگشت زندانیان به زندان شود.

پارسافرد، مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بانک پارسیان نیز در این مراسم با بیان اینکه معین کارت بستری برای کمک به زندانیان و در راستای مسئولیتاجتماعیبانک پارسیان است گفت: معین کارت علاوه بر اینکه بر ایجاد بستر پرداخت الکترونیکیاست در راستای مسئولیت های های اجتماعی و ایجاد بستری است برای اینکه جریان نقدینگی مستمر برای بنیاد تعاون زندانیان ایجاد شود.

وی افزود:  این کمک ها که پیشتر به صورت دستی بود با معین  کارت به صورت خودکار و در بستر الکترونیکی انجام می شود.

مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بانک پارسیان با بیان اینکه بستر معین کارت از طریق سپرده کوتاه مدت ماه شمار است گفت: این سود به جای اینکه به حساب دارنده برود به حساب بنیاد تعاون زندانیان کشور می رود.

وی افزود: اگرچه این سود جزئی و کم است، اما جمع شدن آن به صورت تجمیعی کمک می کند تا برنامه ریزی صحیح برای آزادسازی زندانیان انجام شود.

پارسافرد افزود: امیدوارم با برنامه ریزی های پیش  رو مزایاییبرایصاحبان کارت داشته باشیم و استقبال خوبی از این محصول شود و ادای دین کننیم به کسانی که نیاازمند هستد.

وی با بیان اینکه معین کارت مصداق قطره قطره جمع گردد وانگهی دریاشود است گفت: معین کارت در راستای مسئولیت اجتماعی و توامان مسئولیت سازمانی بانک پارسیان است و با استفاده از این کارت فرایند کمک ها خودکار و الکترونیکی می شود.

وی افزود: برنامه ریزیشده معین کارت محصول اولویت دار بانک پارسیان در معرفی آن باشد.

پارسافرد گفت: افراد میتوانند سود خود را به صورت خودکار برایحمایت از زندانیان انجام دهند. ضمن اینکه باتوجه به خودکار بودن آن، دغدغه فراموشی خیرین نیز از بین میرود و بر این اساس اشتغال زندانیان و آزادی زندانیان از این بستر با برنامه ریزی صحیح تریانجام می شود.

جعفری، مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیکی پارسیان نیز در این مراسم با اشاره به سابقه همکاری بانک پارسیان با بنیاد تعاون زندانیان کشور از سال 94 گفت: در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی جذب کمک های مردمی به نفع مددجویان جهت اشتغالزایی و آزادی زندانیان بانک پارسیان با مشارکت شرکت تجارت الکترونیکی پارسیان و بنیاد تعاون زندانیان کشور به ارائه محصولل تحت عنوان معین  کارت اقدام کرده است.

وی افزود:  برنامه ریزی برای اضافه شدن مراکز و فروشگاه های مجموعه بنیاد تعاون زندانیان به باشگاه مشتریان جهت ارائه خدمات با تخفیف ویژه به دارندگان معین کارت، اطلاع رسانی به بیش از یک میلیون پذیرنده تاپ جهت مشارکت در طرح و اطلاع رسانی به 2000 دارندگان کارت های سازمانی پیش پرداخت از اقدامات انجام شده در راستای حمایت طرح معینن کارت توسط تاپ بوده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

lastnews

هشدار بانک ملی ایران درباره کلاهبرداری های تلفنی و اینترنتی

بیماران کرونایی از طریق موبایل ردیابی می‌شوند

اولین نماد اوراق گام در بازار سرمایه به بانک سپه تعلق گرفت

تشکیل پرونده مالیاتی برای تمامی صاحبان کارتخوان

کاهش هزینه ارزی در مجتمع فولاد صنعت بناب با بومی سازی قطعات

تأمین مالی و تخصیص اعتبارمناسب بیمه سلامت اولویت مجلس است

تصمیات کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس برای چک تضمینی

جنرال موتورز 7 میلیون خودروی خود را به خاطر مشکل کیسه هوا فرامی‌خواند

صادرات انرژی قطر 39 درصد کاهش یافت

آمادگی تاپ برای توسعه سرویس پرداخت بدون کارت

قیمت سکه، طلا و ارز 99.09.04

آغاز ثبت نام وام یک میلیون تومانی

دو پرسش درباره آینده اقتصاد

پیش بینی بورس امروز | تقابل عرضه با تقاضا

رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران: گوجه فرنگی 4 هزار تومان ارزان شد + لیست قیمت تره بار

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران: استانداران در صورت نیاز می‌توانند نرخ نان را تعدیل کنند

فروش 40هزار تن برنج وارداتی با ارز 4200 به دولت

مرغ قیمت 40هزار تومان را هم دید/مرغداران: ما هم راضی به این قیمت نیستیم؛ دلال‌ها گران کردند

پیش بینی تولید بیش از 4.1 میلیون تن سیب در سال جاری

خط تولید لوکوموتیو در واگن پارس مجدد راه‌اندازی شد

رکوردشکنی قیمت طلای سیاه در بازارهای جهانی

چگونگی کیفیت عملکرد صندوق بیمه حوادث طبیعی

بسته جدید مالیاتی برای حمایت از مشاغل آسیب دیده کرونایی

نرخ بیکاری بهار ٩٩ اعلام شد + جزییات

رشد اقتصادی با نفت در فصل بهار 2.8- درصد؛ بدون نفت 0.6- درصد

ورود بیمه نامه «یونیت لینک» به سبد محصولات بیمه سامان

چرا بیمه زندگی دغدغه مردم نیست

به‌کارگیری ایده‌های نو در صنعت بیمه

زمان واریز وام یک میلیونی کرونا مشخص شد

توسعه فناوری اطلاعات سدی محکم برای جلوگیری از ورود خسارت بگیران حرفه‌ای به صنعت بیمه

بر اساس آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ نگاهی به قیمت های برنج، گوشت و شکر در مهرماه

مجوز طرح های جدید پتروشیمی بدون الزام های پیش بینی شده صادر نخواهد شد

الزام نصب شناسه کالا برای قطعات یدکی و مصرفی وسایل نقلیه

استفاده از عناوین نهادها تحت نظارت بانک مرکزی، بدون اخذ مجوز ممنوع است

پیش بینی بورس امروز / جدال نفس گیر

برنامه برگزاری آزمون‌های آداب و نمایندگی فروش بیمه‌های زندگی

قیمت جهانی طلا امروز 99/09/03

هزینه‌های اجتماعی تورم

سم‌زدایی از نظام بانکی

داستان شکل‌گیری یورو

فدرال رزرو در برابر امواج سیاسی

معاون استاندار تهران:‌ استان‌های دیگر به تهران مرغ نمی‌دهند

توسعه اکتشافات معدنی در دولت‌های یازدهم و دوازدهم

پرداخت تسهیلات 20 میلیون تومانی "کشاورز کارت" برای تامین نهاده‌های کشاورزی

بیمه مرکزی عنوان دستگاه برتر را به خود اختصاص داد

پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی اسامی دریافت‌کنندگان ارز را منتشر کرد

گره بیمه های زندگی کجاست؟

چگونه چک در قانون جدید بی اعتبار می شود؟

200 تولیدکننده «کشاورز کارت» دریافت کردند

انواع یارانه‌های پرداختی در ایران/ چه تعداد ایرانی یارانه جدید می‌گیرند؟